فایل pdf نقشه شهر های کرج و فردیس یک محصول با ویژگی های فوق العاده که میشه باهاش کسب درآمد هم کرد.

اول از همه کل خیابانها و کوچه پس کوچه های شهر کرج در گوشی شما.

دوم :بروز رسانی این نقشه مربوط به سال 98 هست. یعنی نقشه ای که داری جدیده و من مشابهش رو به صورت نقشه آفلاین تو اینترنت پیدا نکردم.نقشه های پی دی اف رایگان که تو اینترنت هست همشون یه عکسه از نقشه قدیمی کرجه و کیفیتش هم بالا نیست.

ابعاد این نقشه بزرگ و استاندارده(100*140 سانتیمتر) یعنی جزئیات زیادی رو تو این نقشه داری و میشه به راحتی ازش پلات گرفت و لمینیت کرد و رو دیوار محل کار ازش استفاده کرد.

سوم: نقشه وکتوره یعنی بیشترین کیفیت در کمترین حجم،کیفیت نقشه ای که خواهی داشت بسیار بالاست و با بزرگنمایی از کیفیت آن کم نمیشه.و نیز اسامی کوچه ها کاملا خواناست.

چهارم:بدون نیاز به اینترنت میتونی به راحتی ازش استفاده کنی حجمش هم کمه در حد 30 مگابایته.

پنجم: کارتوگرافی یا نحوه نمایش این نقشه بسیار زیباست و خط5 مترو و ایستگاه های فعال و اماکن مهم رو روی این نقشه داری. در ضمن اماکن شاخص شهر هم مثل سر در دانشگاه آزاد کرج،امامزاده طاهر،برج آموت،شهرداری مرکزی کرج و . به صورت گرافیکی پایین نقشه آورده شده که به زیبایی نقشه خیلی کمک می کنه.

مقیاس نقشه هم نیز 1:19,000 هست و یک نقشه سلسه مراتبی که نشون میده شهر کرج و فردیس در تقسیمات شهرستانی استان البرز کجا واقع شده اند و استان البرز در تقسیمات استانی در کجای کشور واقع شده هم روی نقشه هست.

ششم: این نقشه شامل کلیه خیابانها مثل خیابانهای اصلی و فرعی،بلوار ها،کوچه ها،بن بست ها،میادین،آزادراه،تقاطعات هم سطح و غیر همسطح و همچنین اسامی محلات رو داره.

هفتم: و از همه مهم تر میتونی باهاش پول در بیاری (کسب درآمد کنی) خیلیها دنبال یه نقشه دیواری تو محل کارشون هستند.میتونی از مشتری سفارش بگیری هزینه پلات و لمینیت رو از دفاتری که دستگاه پلات دارن رو بگیری یه سودی هم برای خودت در نظر بگیری و بهشون خدمات بفروشی.

گاهی اوقات کسایی که نقشه سفارش میدن،میخوان روی نقشه یه سری از مکانهای مد نظر خودشون نمایش داده بشه مثل شعبه های یک بانک یا نمایندگی های بیمه یا شعبه های رستوران ها زنجیره ای لیست زیادیه بخوام همشونو بگم میتونی اطلاعاتی رو که مشتری می خواد به نقشه اضافه کنی(با نرم افزار های گرافیکی مثل فوتوشاپ) اگر هم نتونستی نگران نباش من برات این کار رو انجام میدم و با هم همکاری می کنیم.

من میتونم تو ابعاد مختلف حتی به صورت منطقه ای یا محلی برات نقشه تولید کنم مثل نقشه ای محدوده ای برای مشاورین املاک.خیلی راحت میشه ازش کسب درآمد کرد اگه سوالی داشتی شماره من تو بخش ارتباط با ما هست از طریق واتس اپ بهم پیام بده تا جواب بدم.

تو اینستاگرام نمونه هایی از نقشه های تولید شده برای مشتری هست میتونی ببینی آدرس اینستاگرامم تو بخش پیوندهای همین فروشگاه هست.

تو این فروشگاه میتونی با  هزینه بسیار کم  داده های مطمئن بدست بیاری.

هر روز در اینستاگرام مطالب جالبی در قالب نقشه ارائه می کنم می توانید از بخش پیوندها اینستاگرامم رو دنبال کنی.

امیدوارم در همه حال موفق و پیروز باشی

بخشی از لیست از نیاز بازار به نقشه کرج رو برات آوردم که بدونی چقدر تقاضا برای داشتن نقشه وجود داره:

نقشه کرج با مترو

نقشه کرج از بالا

نقشه کرج و حومه

نقشه کرج پی دی اف

نقشه کرج جدید

نقشه کرج چاپی

نقشه خیابان کرج

نقشه کرج دقیق

دانلود نقشه کرج

نقشه کرج با ذکر محله ها

نقشه کرج لمینیت

نقشه کرج و خطوط مترو

نقشه کرج همراه با مترو

نقشه کرج همراه ایستگاه های مترو

نقشه کرج با کیفیت بالا

نقشه کرج و اطراف

نقشه کل کرج 98

نقشه فردیس 98

کسب درآمد از فایل نقشه

دانلود فایل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پسورد برای دانلود مقالات isi کلاب رنتر سايت اجاره کالا پاپتی درباره سیستم های تهویه مطبوع Network & Wireless info Bilal Maria مشاوره ازدواج | مشاوره طلاق Abidzar